Antalya Dünya Bayrak,  gelişen teknoloji ile her türlü tanıtım ve görsel reklam adına kurum ve kuruluşlara hizmet için 2008 yılında Gülizar Tankay tarafından kurulup imalat sektörüne girmiştir.Tekstil, metal ve cam ahşap üzerine yaptığımız çalışmalar sayesinde müşterilerimizi bir adım öne taşıyabiliyoruz. Belediyeler, oteller, kurumsal şirketler, dernekler, alış veriş merkezleri, eğitim kurum ve kuruluşları, parti genel merkezleri, parti il ilçe yönetimleri  , holdingler ,grup firmalar ,alışveriş merkezleri, askeriye, fabrikalara çalışıp  kişiye özel de tasarım ve üretim yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında görsel tasarım ve baskılarımızla kurum ve kuruluşların hakettiği kaliteyi kazandırmaya yükselerek devam etmektir.

 

Değerlerimiz ;

Antalya Dünya Bayrak  olarak  çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için, tüm kaynaklarımızı ve birikimlerimizi rasyonel olarak kullanmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedeflere ulaşırken, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermemeye kararlıyız.

 

Misyon:

Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını optimum çözümler ve optimum maliyetler ile karşılayarak bilgi teknolojileri konusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerde yüksek kalite,yüksek performans ve verimlilik standartlarını sağlamayı misyonumuz ve müşteri odaklı çalışmayı temel ilkemiz olarak görüyoruz.

Vizyon:

- Bayrak ve Reklam sektörüne yenilik katarak farklı ihtiyaçlara da cevap verecek gelecek için belirlediğimiz hedeflere çalışmalarımızla birlikte emin adımlarla yürüyoruz.

- Teknoloji alanındaki yenilikleri yakından izliyor ve bunları dünya ile aynı anda yaygın  olarak kullanmayı ve müşterilerimize kullandırtmayı hedefliyoruz.

- Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

- Antalya Dünya Bayrak olarak çalışanlarımıza , müşterilerimize, tedarikçilerimize, ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için tüm kaynaklarımızı ve birikimlerimizi rasyonel olarak kullanmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedeflere ulaşırken dürüstlükten ve kaliteden ödün vermemeye kararlıyız.